Migrate QA (2.0.0) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: List
kk: Көрсету

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Tracker
kk: Трекер
