Migrate QA (2.0.1) - en to ca translation catalogue (41 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: List
ca: Llistat

en: Actions
ca: Accions

en: Description
ca: Descripció

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Summary
ca: Resum

en: View
ca: Mostra

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Media
ca: Multimèdia

en: Details
ca: Detalls

en: Tracker
ca: Seguidor

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Approved
ca: Aprovat

en: Changed
ca: Canviat

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Flags
ca: Marcadors

en: Migration
ca: Migració

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Custom text
ca: Text personalitzat

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Master
ca: Mestre

en: No tags
ca: Sense etiquetes

en: Media type
ca: Tipus de mèdia

en: Displaying @start - @end of @total
ca: Es mostren @start - @end de @total

en: @entity using @field_name
ca: @entity utilitza @field_name
