Migrate QA (2.0.1) - en to ku translation catalogue (22 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: List
ku: لیستە

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Description
ku: دەربارە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: Summary
ku: کورتە

en: View
ku: پیشاندان

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە
