Migrate QA (2.0.1) - en to se translation catalogue (13 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Field
se: Gieddi

en: View
se: Čájet

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre
