Migrate QA (2.0.1) - en to bn translation catalogue (18 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: List
bn: তালিকা

en: Description
bn: বিবরণ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Summary
bn: সারসংক্ষেপ

en: View
bn: প্রদর্শন

en: All
bn: সমস্ত

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Details
bn: বিস্তারিত

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে

en: No tags
bn: কোন ট্যাগ নেই
