Migrate QA (8.x-1.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (28 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: List
eo: Listo

en: Actions
eo: Agoj

en: Description
eo: Priskribo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: Details
eo: Detaloj

en: Desc
eo: malkreske

en: Tracker
eo: Ŝanĝospurilo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
