Migrate QA (8.x-1.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: List
hy: Ցանկ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Page
hy: Էջ

en: Media
hy: Մեդիա

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է
