Migrate QA (8.x-1.0-alpha3) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: List
mk: Листа

en: Actions
mk: Акции

en: Settings
mk: Поставки

en: Details
mk: Детали

en: - All -
mk: - Сите -
