Migrate QA (8.x-1.0-alpha3) - en to os translation catalogue (18 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: List
os: Номхыгъд

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Description
os: Афыст

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан

en: Summary
os: Иумиагæй

en: View
os: Фенд
