Migrate QA (8.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (44 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: List
pl: Lista

en: Actions
pl: Akcje

en: Description
pl: Opis

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: View
pl: Widok

en: Notes
pl: Notatki

en: Issue
pl: Zagadnienie

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Details
pl: Szczegóły

en: Desc
pl: Malejąco

en: Flag
pl: Flaga

en: Tracker
pl: Historia

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Approved
pl: Zatwierdzone

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Flags
pl: Flagi

en: Migration
pl: Migracja

en: Flag type
pl: Typ flagi

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: No tags
pl: Bez tagów

en: Media type
pl: Typ mediów

en: Displaying @start - @end of @total
pl: Wyświetlanie @start - @end z @total

en: @entity using @field_name
pl: @entity przy użyciu pola @field_name
