Migrate QA (8.x-1.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (24 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: List
ps: لړ

en: Actions
ps: چارې

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Summary
ps: لنډیز

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Media
ps: رسنۍ

en: Details
ps: سپړنې

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Approved
ps: منل شوي

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
