Migrate QA (8.x-1.0-alpha4) - en to dz translation catalogue (18 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: View
dz: སྟོན་

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: Tracker
dz: ཊེ་ཀར་

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།
