Migrate QA (8.x-1.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (37 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: List
gl: Lista

en: Actions
gl: Accións

en: Description
gl: Descrición

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Summary
gl: Resumo

en: View
gl: Ver

en: Notes
gl: Notas

en: Issues
gl: Incidencias

en: Issue
gl: Incidencia

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Media
gl: Medios

en: Details
gl: Detalles

en: Tracker
gl: Seguimento

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Authored on
gl: Creado en

en: Approved
gl: Aprobado

en: Changed
gl: Cambiado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: No tags
gl: Sin etiquetas
