Migrate QA (8.x-1.0-alpha4) - en to gu translation catalogue (22 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: List
gu: સૂચિ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Details
gu: વિગતો

en: Approved
gu: મંજૂર

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો
