Migrate QA (8.x-1.0-alpha4) - en to ka translation catalogue (22 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: List
ka: სია

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Media
ka: მედია

en: Details
ka: დეტალები

en: Desc
ka: აღწერა

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
