Migrate QA (8.x-1.0-alpha4) - en to km translation catalogue (24 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: List
km: បញ្ជី

en: Actions
km: អំពើ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: View
km: មើល

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Media
km: មេឌៀ

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Tracker
km: កម្មវិធី​តាម​ដាន​

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ
