Migrate QA (8.x-1.0-alpha4) - en to pa translation catalogue (17 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: All
pa: ਸਭ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ
