Migrate QA (8.x-1.0-alpha4) - en to ug translation catalogue (20 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: List
ug: تىزىملىك

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Description
ug: بايانى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: All
ug: ھەممە

en: ,
ug: ،

en: Media
ug: مېدىيا

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
