Migrate QA (8.x-1.0-alpha5) - en to bs translation catalogue (21 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: List
bs: Izlistaj

en: Actions
bs: Akcije

en: Description
bs: Opis

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Field
bs: Polje

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Details
bs: Detalji

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Authored on
bs: Napisano

en: Apply
bs: Primjeni
