Migrate QA (8.x-1.0-alpha5) - en to cy translation catalogue (28 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Content
cy: Cynnwys

en: List
cy: Rhestr

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Field
cy: Maes

en: View
cy: Gweld

en: All
cy: I gyd

en: Page
cy: Tudalen

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Details
cy: Manylion

en: Tracker
cy: Traciwr

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
