Migrate QA (8.x-1.0-alpha5) - en to lv translation catalogue (33 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: List
lv: Saraksts

en: Actions
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: View
lv: Skatīt

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Media
lv: Multivide

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Desc
lv: Dilst.

en: Tracker
lv: Sekotājs

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Approved
lv: Apstiprināts

en: Changed
lv: Labots

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Migration
lv: Migrācija

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
