Migrate QA (8.x-1.0-alpha5) - en to sl translation catalogue (23 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: List
sl: Seznam

en: Actions
sl: Akcije

en: Description
sl: Opis

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Summary
sl: Povzetek

en: View
sl: Prikaži

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Tracker
sl: Sledilnik

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne
