Migrate QA (8.x-1.0-alpha5) - en to sv translation catalogue (43 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: List
sv: Lista

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Description
sv: Beskrivning

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Field
sv: Fält

en: Label
sv: Etikett

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: View
sv: Visa

en: Notes
sv: Anteckningar

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Details
sv: Detaljer

en: Desc
sv: Fallande

en: Flag
sv: Flagga

en: Tracker
sv: Spårare

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Authored on
sv: Författad

en: Approved
sv: Godkänd

en: Changed
sv: Ändrad

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Flags
sv: Flaggor

en: Migration
sv: Migrering

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Connector
sv: Anslutare

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: No tags
sv: Inga etiketter

en: Media type
sv: Mediatyp

en: Displaying @start - @end of @total
sv: Visar @start - @end av @total

en: @entity using @field_name
sv: @entity använder @field_name
