Migrate QA (8.x-1.0-alpha6) - en to my translation catalogue (22 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: List
my: စာရင်း

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Approved
my: ခွင့်ပြုပြီး

en: - All -
my: - အားလုံး -
