Migrate QA (8.x-1.0-alpha6) - en to sq translation catalogue (20 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: List
sq: Lista

en: Actions
sq: Veprimet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Details
sq: Hollësi

en: Tracker
sq: Gjurmues

en: Authored on
sq: Krijuar më
