Migrate QA (8.x-1.0-alpha6) - en to te translation catalogue (24 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: List
te: జాబితా

en: Actions
te: చర్యలు

en: Description
te: వివరణ

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Label
te: లేబుల్

en: Summary
te: సారాశం

en: View
te: చూడు

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Details
te: వివరాలు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
