Migrate QA (8.x-1.0-alpha6) - en to uk translation catalogue (49 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Content
uk: Вміст

en: List
uk: Список

en: Actions
uk: Дії

en: Description
uk: Опис

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Field
uk: Поле

en: Label
uk: Мітка

en: Summary
uk: Резюме

en: View
uk: Перегляд

en: Original URL
uk: Початковий URL

en: Notes
uk: Примітки

en: Issues
uk: Проблеми

en: Issue
uk: Проблема

en: All
uk: Все

en: Page
uk: Сторінка

en: Media
uk: Медіа

en: Details
uk: Подробиці

en: Desc
uk: Спад

en: Flag
uk: Встановити прапор

en: Tracker
uk: Відстежувач

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Authored on
uk: Створено

en: Approved
uk: Схвалено

en: Changed
uk: Змінено

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Flags
uk: Прапори

en: Migration
uk: Перенесення...

en: Flag type
uk: Тип прапора

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Connector
uk: Лінія з'єднання

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: No tags
uk: Жодних теґів

en: Media type
uk: Тип носія

en: Displaying @start - @end of @total
uk: Показ @start - @end з @total

en: @entity using @field_name
uk: Сутність @entity використовує поле @field_name
