Migrate QA (8.x-1.0-alpha7) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: List
af: Lys

en: Actions
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Authored on
af: Geskep op

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
