Migrate QA (8.x-1.0-alpha7) - en to es translation catalogue (44 entries)

en: Title
es: Título

en: Body
es: Cuerpo

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Content
es: Contenido

en: List
es: Listado

en: Actions
es: Acciones

en: Description
es: Descripción

en: Yes
es: Sí

en: Edit
es: Editar

en: Reset
es: Restablecer

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Field
es: Campo

en: Label
es: Etiqueta

en: Summary
es: Resumen

en: View
es: Ver

en: Notes
es: Notas

en: Issues
es: Incidencias

en: Issue
es: Incidencia

en: All
es: Todo(s)

en: Page
es: Página

en: Media
es: Multimedia

en: Details
es: Detalles

en: Flag
es: Bandera

en: Tracker
es: Rastreador

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Authored on
es: Fecha de autoría

en: Approved
es: Aprobado

en: Changed
es: Modificado

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Flags
es: Marcas

en: Migration
es: Migración

en: Flag type
es: Tipo de bandera

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: « First
es: « Primero

en: Last »
es: Último »

en: Master
es: Máster

en: No tags
es: Sin etiquetas

en: Media type
es: Tipos multimedia

en: Displaying @start - @end of @total
es: Mostrando @start - @end de @total

en: @entity using @field_name
es: @entity usando @field_name
