Migrate QA (8.x-1.0-alpha7) - en to et translation catalogue (43 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: List
et: Nimekiri

en: Actions
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: View
et: Kuva

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Media
et: Meedia

en: Details
et: Üksikasjad

en: Desc
et: Kahanev

en: Flag
et: Lipp

en: Tracker
et: Jälgija

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Approved
et: Kinnitatud

en: Changed
et: Muudetud

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Flags
et: Lipud

en: Migration
et: Migreerimine

en: Flag type
et: Liputüüp

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Media type
et: Meedia tüüp

en: Displaying @start - @end of @total
et: Kuvatakse @start - @end / @total

en: @entity using @field_name
et: @entity kasutab välja @field_name
