Migrate QA (8.x-1.0-alpha7) - en to eu translation catalogue (38 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: List
eu: Zerrenda

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Description
eu: Azalpena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Summary
eu: Laburpena

en: View
eu: Bista

en: Notes
eu: Oharrak

en: ID
eu: IDa

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Flag
eu: Bandera

en: Tracker
eu: Aztarnariak

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Approved
eu: Onartuta

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Flags
eu: Banderak

en: Flag type
eu: Bandera mota

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
