Migrate QA (8.x-1.0-alpha7) - en to is translation catalogue (30 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Content
is: Innihald

en: List
is: Listi

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Field
is: Svæði

en: Label
is: Merking

en: Summary
is: Samantekt

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Details
is: Nánar

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Approved
is: Samþykkt

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: No tags
is: Engin tög

en: Media type
is: Tegund margmiðlunarefnis
