Migrate QA (8.x-1.0-alpha7) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: List
ur: فہرست

en: Description
ur: وضاحت

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
