Migrate QA (8.x-1.0-alpha8) - en to be translation catalogue (28 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: List
be: Спіс

en: Actions
be: Дзеянні

en: Description
be: Апісанне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Summary
be: Падсумаванне

en: View
be: Праглядзець

en: Notes
be: Заўвагі

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Media
be: Мультымедыя

en: Details
be: Падрабязна

en: Tracker
be: Сачыльнік

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Authored on
be: Дата:

en: Apply
be: Ужыць
