Migrate QA (8.x-1.0-alpha8) - en to fi translation catalogue (40 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: List
fi: Lista

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Description
fi: Kuvaus

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Field
fi: Kenttä

en: Label
fi: Tunnus

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: View
fi: Näytä

en: Notes
fi: Lisätietoa

en: Issues
fi: Julkaisut

en: Issue
fi: Numero

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Flag
fi: Lippu

en: Tracker
fi: Seuranta

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Authored on
fi: Luotu

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Apply
fi: Käytä

en: Flags
fi: Liput

en: Migration
fi: Migraatio

en: Flag type
fi: Lipun tyyppi

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Master
fi: Isäntä

en: No tags
fi: Ei tageja

en: Media type
fi: Median tyyppi
