Migrate QA (8.x-1.0-alpha8) - en to he translation catalogue (39 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: List
he: רשימה

en: Actions
he: פעולות

en: Description
he: תיאור

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Summary
he: תקציר

en: View
he: צפיה

en: Notes
he: הערות

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Media
he: מדיה

en: Details
he: פרטים

en: Desc
he: יורד

en: Tracker
he: מעקב

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Authored on
he: בתאריך

en: Changed
he: השתנה

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Flags
he: נעיצה לרשימות

en: Migration
he: מיגרציה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: No tags
he: ללא תגיות
