Migrate QA (8.x-1.0-alpha8) - en to hr translation catalogue (29 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: List
hr: Popis

en: Actions
hr: Akcije

en: Description
hr: Opis

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Summary
hr: Sažetak

en: View
hr: Pregled

en: Original URL
hr: Orginalni URL

en: Notes
hr: Bilješke

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Media
hr: Mediji

en: Details
hr: Detalji

en: Desc
hr: Silazno

en: Tracker
hr: Tragač

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
