Migrate QA (8.x-1.0-alpha8) - en to mn translation catalogue (22 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: List
mn: Жагсаалт

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Field
mn: Талбар

en: View
mn: Харах

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Tracker
mn: Бүртгэл

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
