Migrate QA (8.x-1.0-alpha8) - en to oc translation catalogue (35 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: List
oc: Listar

en: Actions
oc: Accions

en: Description
oc: Descripcion

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Field
oc: Camp

en: Label
oc: Etiqueta

en: Summary
oc: Resumit

en: View
oc: Veire

en: Notes
oc: Nòtas

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: Media
oc: Mèdia

en: Details
oc: Detalhs

en: Flag
oc: Senhalar un contengut

en: Tracker
oc: Seguiment

en: Sort by
oc: Triar per

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Changed
oc: Modificat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître

en: No tags
oc: Aucune etiqueta
