Migrate QA (8.x-1.0-alpha8) - en to sk translation catalogue (36 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: List
sk: Zoznam

en: Actions
sk: Akcie

en: Description
sk: Popis

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: View
sk: Zobraziť

en: Notes
sk: Poznámky

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Media
sk: Médiá

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Desc
sk: Zostupne

en: Tracker
sk: Sledovanie príspevkov

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Changed
sk: Zmenené

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Flags
sk: Označenia

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne

en: @entity using @field_name
sk: @entity s použitím @field_name
