Migrate QA (8.x-1.0-alpha8) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: List
sr: Листа

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен
