Migrate QA (8.x-1.0-alpha9) - en to lt translation catalogue (32 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: List
lt: Sąrašas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Summary
lt: Įžanga

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Notes
lt: Pastabos

en: Issue
lt: Leidinys

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Details
lt: Išsamiai

en: Flag
lt: Pažymėti

en: Tracker
lt: Seklys

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Changed
lt: Pakeista

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Media type
lt: Medijos tipas
