Migrate QA (8.x-1.0-alpha9) - en to nn translation catalogue (24 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: List
nn: Liste

en: Actions
nn: Handlingar

en: Description
nn: Beskriving

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: Summary
nn: Samandrag

en: View
nn: Sjå på

en: Notes
nn: Notat

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Details
nn: Detaljar

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authored on
nn: Skrive

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
