Migrate QA (8.x-1.0-alpha9) - en to cs translation catalogue (37 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: List
cs: Seznam

en: Actions
cs: Akce

en: Description
cs: Popis

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Field
cs: Pole

en: Label
cs: Popisek

en: Summary
cs: Souhrn

en: View
cs: Zobrazit

en: Notes
cs: Poznámky

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: Media
cs: Média

en: Details
cs: Detaily

en: Desc
cs: Sestupně

en: Tracker
cs: Sledování příspěvků

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Approved
cs: Schváleno

en: Changed
cs: Změněno

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Migration
cs: Migrace

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: @entity using @field_name
cs: @entity používající @field_name
