Migrate QA (8.x-1.0-alpha9) - en to el translation catalogue (34 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: List
el: Λίστα

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Description
el: Περιγραφή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Field
el: Πεδίο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Summary
el: Περίληψη

en: View
el: Προβολή

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Media
el: Μέσα

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Desc
el: Φθί

en: Tracker
el: Ανιχνευτής

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Approved
el: Εγκεκριμένο

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ

en: @entity using @field_name
el: @entity που χρησιμοποιεί @field_name
