Migrate QA (8.x-1.0-alpha9) - en to fr translation catalogue (39 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Content
fr: Contenu

en: List
fr: Lister

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Edit
fr: Modifier

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Field
fr: Champ

en: Label
fr: Libellé

en: Summary
fr: Résumé

en: View
fr: Voir

en: Issues
fr: Publications

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Issue
fr: Ticket

en: All
fr: Tout

en: Media
fr: Média

en: Details
fr: Détails

en: Flag
fr: Marquer

en: Tracker
fr: Suivi

en: Sort by
fr: Trier par

en: Authored on
fr: Écrit le

en: Approved
fr: Approuvé

en: Changed
fr: Modifié

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Flag type
fr: Type de marqueur

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: Master
fr: Principal

en: No tags
fr: Aucune étiquette

en: Media type
fr: Type de média

en: Displaying @start - @end of @total
fr: Affichage de @start à @end sur @total

en: @entity using @field_name
fr: @entity utilise @field_name
