Migrate QA (8.x-1.0-alpha9) - en to ne translation catalogue (20 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: List
ne: सूचि

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Description
ne: विवरण

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Media
ne: मिडिया

en: Details
ne: विस्तृत

en: Authored on
ne: लेखिएको समय
