Migrate queue importer (2.0.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Update
bn: আপডেট

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে
