Migrate queue importer (2.0.0) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Label
es: Etiqueta

en: Update
es: Actualizar

en: Sync
es: Sincronización

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Interval
es: Intervalo

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: About
es: Acerca de

en: Synchronize
es: Sincronizar

en: Migration
es: Migración
