Migrate queue importer (2.0.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Label
it: Etichetta

en: Update
it: Aggiorna

en: Sync
it: Sincronizzate

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Interval
it: Intervallo

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: About
it: Informazioni

en: Synchronize
it: Sincronizzazione

en: Migration
it: Migrazione
